HAKKIMIZDA

GOLDENCİCEK.COM

1989 yılında, Yusuf Kılınç tarafından Ankarada kuruldu. Kurulduğu günden itibaren Avrupa ve Dünya çiçek sektörünü üretim, endüstri, pazarlama, toptan, perakende, tasarım,malzeme ve daha bir çok konuda yakınen takip etmeye çalıştı. Hollanda ile başlayan yurt dışı tecrübesi ; İtalya, Kenya, Colombia, Equator, Belçika, Almanya ve Amerika ile devam etti.

Bu ülkelerden ithal ettiği kesme ve yapay çiçek, bitki, dekoratif , mimari ve objeler, saksı v.b. ürünlerle kendi tasarımlarına değer katmaya çalıştı.

Tasarımlarındaki marginal çizgiler ve materyaller sayesinde kısa sürede iş dünyasının, basının ve Türkiye’nin önemli mimarlarının ilgisini çekmeye başladı.

2004 yılından itibaren çiçek tasarımcısı olmak isteyenlerin eğitim aldıkları bir işletme haline gelen Golden, 2014 yılında Marginal Akademi adı altında, hem çiçek tasarımı hem de çiçek mağazası işletmeciliği konularında eğitim vermeye başladı.

Günümüze kadar isimlerini buraya sığdıramayacağımız, Türkiye’nin bir çok güzide kurum ve kuruluşlarına hizmet vermiş olan Golden Flower/Ankara , bugün sadece bir çiçek tasarım atölyesi değil, Türkiye’nin çiçek tasarımı denilince içeriği ve konusu ne olursa olsun akla ilk gelen markalarından birisi oldu.

2016 Kasım ayında Tasarımcımız Emre KILINÇ Hürriyet Gazatesin'de Türkiyenin en iyi çiçekçilerinde Ankara 1.ncisi oldu.

Memnun müşteri portföyümüzü sürekli geliştirerek daha iyiye daha ileriye ilkesi ile çalışmalarımıza devam ederek sektöründe en başarılı firmalar arasında yer alma vizyonu ile hareket ederiz.

Çevre dostu hizmet bilinci ile gelişim ve değişimin teşvik edildiği, uygar ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak için emek harcarız.

Sektörümüzü kapsayan tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek, fiyat ve kalitesi ile değer yaratan en kaliteli çözüm anlayışı ile hareket etmekteyiz.